Bonusy  pouze pro registrované klienty.

Meditace  Skříňka poznání od Terezy Kramerové

Maminka tří dětí, která dostala do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše.  Podporuje rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Je tvůrkyní několika projektů pro ženy a také autorkou vedené meditace Paprsky pro dětskou duši, které vzbudily veliký ohlas a již několik set dětí se za jejich pomocí učí orientovat se ve svém nitru. V naší meditaci se děti ponoří do svého poznání a touhy dovídat se nové věci a ještě více jej v sobě podpoří.

Terezčinu meditaci najdete na konci 2. týdne

ZDE.

Jóga pro předškoláky od Martiny Doubkové

Maminka malé Gábinky a předškolačky Zuzanky.  Cvičitelka jógy,  tvůrkyně projektu Jóga doma a zakladatelka úspěšného youtube kanálu. V jejím bonusu najdete video jógy pro děti. Cviky jsou zaměřené na protažení zad a ramen, což se mladým školákům určitě bude hodit.

Video od Martiny najdete na konci 3. týdne

ZDE.

Předškolákovo zdravé baštění od Štěpánky Čápové

Maminka školačky Natálky, výživová poradkyně a nadšená kuchtička s druhým domovem u plotny. Štěpánka je autorkou úspěšné kuchařky Svačíme s dětmi, mohli jste ji vidět v pořadu Sama doma nebo Život je fajn na TV Mňam. Stravování dětí a hledání způsobů jak děti naučit jíst zdravě je Štěpánčina srdcovka. Jednu takovou srdcovku najdete i v bonusu pro vás – ukázkový týden svačin nejen pro děti. A ani děti nepřijdou zkrátka, hravou formou jim ty správné stravovací návyky připomene panáček Předškoláček.

Štěpánčin bonus najdete na konci 4. týdne

ZDE.